WordPress Hizmetleri

Kişisel, kurumsal ve ya e-ticaret sitesi açmaya karar verdiyseniz, kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı ile dijital dünyada var olmak istiyorsanız doğru sayfadasınız.

İnternet sitenizin altyapısının WordPress olmasını istiyorsanız bu dünyaya doğru bir seçimle başladığınızı belirtmek istiyorum. WordPress alanında sizlere profesyonel çözüm ortaklığı sunmaktayım.

WordPress dünya üzerindeki en popüler içerik yönetim sistemidir. İnternette dolaştığımız sitelerin %33’lük bir kısmı WordPress altyapısını kullanmakta ve bu oran gün geçtikçe artmaktadır. Peki WordPress’i özel kılan ne? Ben sizler için şöyle sıralayabilirim:

  • Kullanıcı Dostu Yönetim Paneli
  • Açık Kaynak Kod
  • Kodlama Bilgisi Gerektirmez (Tema ve ya eklenti yapımcısı değilseniz)
  • Arama Motorları ile Uyumlu
  • Dünya’nın her yerinden bincelerce geliştirici ve tasarımcı
  • 120+ Dil Seçeneği
  • Yüzbinlerce Tema
  • Yüzbinlerce Eklenti
  • Güçlü Altyapısı ile uzun yıllar kullanılabilirlik
  • Güncellik

Peki WordPress hizmetlerine ihtiyacınız olduğunuzda ne yapacaksınız? Aşağıda sizler için vermiş olduğum wordpress hizmetleri için liste hazırladım.

Neler Yapıyorum?

Sizler için Sunduğum WordPress Hizmetleri

Wordpress Tema Entegre

PSD ve HTML temalarınızı WordPress’e entegre ediyorum. Temanızı minimum eklenti gereksinimleriyle kodluyor, temiz kod yapısına sahip, stabil çalışan ve güvenlik olarak iyileştirilmiş bir sistemi sizlere sunuyorum.

Wordpress SEO

Wordpress sitenizin Site İçi Optimizasyonlarını özenle gerçekleştiriyor, arama motorlarının sitenizi seveceği hale getiriyorum. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanız için gerekli strateji ve çalışma planından sonra sizlere hedef kitlenize erişmede kolaylıklar sağlıyorum.

Anahtar Teslim WP Hizmetleri

Wordpress Kurulumu, Lisanslı ve ya Size Özel Tema, Eklenti ve Optimizasyonlarınızı özenle yapıyor ve sitenizi dijital dünya için tam teşekküllü bir şekilde hazırlıyorum.

Wordpress Destek & Danışmanlık

Wordpress sitenizdeki hataların düzeltilmesi, güncelleme, veritabanı sorunları, mail sorunu, beyaz sayfa hatası ve tüm WordPress sorunlarını sizler için hızlı ve kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturur ve sizlere önerilerde bulunuyorum.

Wordpress Virüs / Shell Temizleme

Virüs temizleme hizmetimizde sitenizin kök dizinine kadar iniyor, virüs bulaşan tüm dosyaları tespit edip tek tek inceliyorum. Gerekli temizleme işlemlerinden sonra bu durumun tekrar başınıza gelmemesi için gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyorum.

Wordpress Güvenlik

Wordpress güvenliği ciddi bir iştir. Bu yüzden gerekli güncelleme, sunucu yapılandırılması ve açıkların kapatılması ile ilgili olarak sürekli kendimizi geliştiriyor wordpress güvenliğini sadece eklentilerin ellerine bırakmıyorum.